У Тернополі відбувся чемпіонат області з пляжного волейболу серед чоловіків
![У Тернополі відбувся чемпіонат області з пляжного волейболу серед чоловіків](http://sports.te.ua/upload/news/8e6a3f011e451fa211ba46fba133acd05f4ca187bc791.jpg)
Чемпіонат Тернопільської області з пляжного волейболу серед чоловічих команд 2020 року, присвячений Дню Незалежності України, провели у Тернополі, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.
Команди-учасники показали високий рівень гри та велике прагнення до перемоги. Бронзовим призером змагань стала команда "Кувалда" у складі Гевка Дениса та Кухтяка Дмитра. "Срібло" здобули гравці команди "TOKO" Куницький Андрій та Дека Степан. А перемогу святкували Руденко Максим та Макатуха Володимир – команда "Фаворит".
Усі призери отримали кубки, медалі та грамоти управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації.
Проходили ігри на волейбольних майданчиках ФСТ "Динамо" та відпочинкової зони "Циганка".