Про нас
увійти

Переможцями обласного чемпіонату з волейболу серед чоловіків стала команда "Олімп" з Борщева

категорія: Волейбол | дата: 19 08 2020
Переможцями обласного чемпіонату з волейболу серед чоловіків стала команда "Олімп" з Борщева

У спортивному комплексі Борщівського агротехнічного коледжу 08 серпня відбувся фінал обласного чемпіонату з волейболу серед чоловічих команд сезону 2019/2020 років.

У фінальні зустрічі взяли участь три команди, дві — з міста Борщева (ВК "Олімп" та ВК "Борщ’їв") та міста Теребовля (ВК "Теребовля")

На початку змагання капітани волейбольних команд урочисто підняли прапор України і Федерації Волейболу України та виконали Державний Гімн України.

Спортсменів, суддів та вболівальників вітали міський голова Іван Кобилянський, голова райдержадміністрації Юрій Гуцул, директор агротехколеджу Ярослав Козій, ветеран спорту Яків Кубей, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Твориш.

У вітальному слові міський голова сказав - "Щиро вітаю учасників та всіх вболівальників зі стартом фінальних змагань. Не маю жодних сумнівів, що фінал чемпіонату області з волейболу пройде на найвищому рівні, стане справжнім святом для всіх його учасників, і значною мірою сприятиме зростанню спортивної майстерності та подальшій пропаганді не тільки волейболу, а й спорту загалом! Бажаю всім учасникам змагань чесної та безкомпромісної боротьби, спортивних досягнень, найсильнішим — перемоги, а вболівальникам – найкращих вражень від гри!"

За результатами змагань, перемогу в обласному турнірі здобула команда ВК "Олімп", друге місце також дісталося борщів’янам ВК "Борщ’їв", "бронза" - у команди з Теребовлі.

Право вручити кубок чемпіонам, медалі й грамоти переможцям надали міському голові Івану Кобилянському та голові райдержадміністрації Юрію Гуцулу.

Джерело: Борщівська міська рада

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook