Про нас
увійти

У Чорткові відбувся турнір з волейболу "Співдружність громади"

категорія: Волейбол | дата: 11 08 2020
У Чорткові відбувся турнір з волейболу "Співдружність громади"

У суботу, 1 серпня, на новому спортивному майданчику, що на стадіоні "Харчовик", відбулися змагання із волейболу під назвою "Співдружність громади".

Участь у змаганнях взяли команди із Чорткова, Бичківців, Скородинців та Милівців. До турніру допускались хлопці віком до 18 років. У фіналі зустрілись команди Чортківської спортивної школи та Скородинців, де у надзвичайному драматичному поєдинку перемогли останні. У матчі за третє місце вікторію здобули волейболісти з Бичківців, тож на останньому четвертому місці розмістилась команда із села Милівці. Переможців турніру нагородили кубком, медалями та грамотами.

 "Я дякую усім командам за участь у змаганнях. Щиро радий, що молодь так жваво відгукується на наші ініціативи. Це дає наснаги працювати ще більше та ще креативніше. Запевняю, що подібних турнірів із різних видів спорту буде ще чимало!", – звернувся до присутніх начальник відділу молоді та спорту Віктор Нагірний.

"Щиро вдячні владі міста за такий надзвичайно потрібний багатофункціональний спортивний майданчик, де діти можуть і весело, і з користю провести час. Молодь хоче займатись спортом, а ми всебічно повинні їм у цьому сприяти та допомагати", – зазначив парох церкви Успіння Пресвятої Богородиці с. Скородинці о. Мирон Заяць.

Джерело: Чортківська міська рада

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook