Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські волейболісти з ДСО-ТНЕУ вступили у боротьбу за "золото" вищої ліги

категорія: Волейбол | дата: 30 06 2020 | переглядів: 405
Тернопільські волейболісти з ДСО-ТНЕУ вступили у боротьбу за "золото" вищої ліги

Боротьба у "фіналі чотирьох" чемпіонату вищої ліги серед чоловіків набула неймовірної непередбачуваності, - інформує Федерація волейболу України.

Перший фінальний тур, що відбувся у Тлумачі, видався настільки захопливим та інтригуючим, що міг стати прикрасою будь-якого турніру. Неймовірно гостра боротьба із запаморочливими сюжетами у кожному поєдинку, три "п’ятихатки" і п’ять сетів на "більше-менше" - такої жорсткої конкуренції, певно, не очікували від себе навіть самі гравці. Однак реальність виявилася саме такою і, відповідно, перед вирішальним туром, що відбудеться у п'ятницю, 3 липня, у Тернополі, турнірна таблиця набула феєричної загадковості.

Відтак, у звітному турі місцевий СК "Прибилів" націлювався на здобуття максимального результату, що міг дати команді певну перевагу над суперниками перед туром наступним – вирішальним. І господарі турніру у Тлумачі були дуже близькими до здійснення своєї мети. Однак… Важко сказати, через що саме у підопічних Костянтина Лисейка, як-то кажуть, не складалося у кульмінаційні моменти: можливо, дещо "перегоріли" психологічно, а можливо – елементарно одверталася примхлива пані Фортуна, та в підсумку два з трьох поєдинків, де до перемог було, що називається, рукою подати, завершилися на користь опонентів.

У протистоянні з ВСК "МХП-Вінниця" волейболісти з Тлумача у двох стартових сетах володіли помітною ініціативою. В ударі був Данило Свириденко (загалом набрав 20 очок), його добре підтримували Костянтин Жилінський (11 очок) та Юрій Калинський (10 очок), а ще суперники забагато помилялися на власних подачах. І хоча у них на повну відпрацьовували "гармати" Данила Уривкіна (26 очок) та Олександра Буздугана (19 очок), СК "Прибилів" поступово наближався до успіху й у третьому сеті. Тож коли рахунок став 23:23, мало хто вірив, що місцеві спортсмени можуть втратити своє. Проте у двох вирішальних розіграшах вони припустилися помилок…

Подальший хід боротьби, хоч як дивно, складався вже на користь підопічних Олександра Фролова і, зрештою, на тай-брейку 6 очок в активі Уривкіна відіграли ключову роль. Так СК "Прибилів" зазнав першої прикрої поразки – 2:3 (25:22, 25:21, 23:25, 21:25, 11:15).

А наступного дня в аналогічному стилі колектив Костянтина Лисейка поступився і ДСО-ТНЕУ – 2:3 (25:18, 25:23, 22:25, 16:25, 13:15). І знову роль "першої скрипки" кваліфіковано відігравав Свириденко (загалом набрав 22 очки), і знову не відставали Калинський (14 очок) і Жилінський (10 очок)… У відповідь тернополян підтримувала у тонусі "гармати" Тараса Олексюка і Володимира Мірчева (по 20 очок), у потрібні моменти "вистрілювали" Богдан Мазенко та Андрій Куницький (по 12 очок). І знову кульмінаційною стала третя партія, після якої ігрова ініціатива перейшла до волейболістів ДСО-ТНЕУ. Щоправда, на тай-брейку рахунок був 13:13, проте далі господарі туру припустилися помилки, а потім переможний ейсом відзначився Іван Білюк…

Заключного дня СК "Прибилів", нарешті, порадував своїх уболівальників перемогою над "Булавою" - 3:1 (17:25, 26:24, 25:22, 25:16), але з чемпіонськими амбіціями, здавалося, команді вже довелося попрощатися. Однак дві її поразки аж ніяк не стали головною несподіванкою туру. Неймовірного "перчику" у вир загальної боротьби дещо несподівано підкинули спортсмени ВСК "МХП-Вінниця" (на фото справа). Бо самою лише вольовою перемогою над "прибилівцями" вони не задовольнилися, а записали до свого активу ще не менш бойовиті вікторії у поєдинках з "Булавою" - 3:1 (26:24, 25:18, 18:25, 25:21) і ДСО-ТНЕУ – 3:0 (28:26, 25:17, 26:24). При цьому загалом Уривкін записав на свій рахунок 39 очок (19+20), а Буздуган – 36 (17+19). Також варто зауважити, що у протистоянні з тернополянами, яке за підсумками усього чемпіонату цілком може отримати статус вирішального, тростянчанам вдалося більш-менш нейтралізувати їхнього основного бомбардира Мірчева (той набрав лише 10 очок), а по 13 очок, що записали до своїх активів Олексюк і Куницький, ситуацію не врятували.

Відповідно, перед заключним туром "Фіналу чотирьох" турнірна таблиця набула наступного вигляду: ВСК "МХП-Вінниця" - 3 перемоги і 9 очок, ДСО-ТНЕУ – 2 перемоги і 7 очок, СК "Прибилів" - 1 перемога і 7 очок, а "Булава" йде без перемог і має 1 очко. Отже, як бачимо, остаточний розподіл на п’єдесталі пошани продовжує залишатися великою загадкою, - наголошує прес-служба ГО ФВУ.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook