Про нас
увійти

На Гусятинщині першість району з волейболу завершилась перемогою команди з Хоросткова

категорія: Волейбол | дата: 17 03 2020
На Гусятинщині першість району з волейболу завершилась перемогою команди з Хоросткова

Впродовж березня на Гусятинщині тривала першість району з волейболу, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

До фінальних змагань із Хоростківської зони потрапили команди Копичинець та Хоросткова, а з Гусятинської – команди села Личковець та газокомпресорної станції. Ці чотири волейбольні колективи і розіграли нагороди першості.

Не дивлячись на те, що команди боролись за перемогу без підтримки вболівальників, це жодним чином не впливало на якість ігор. Третє місце та медалі відповідного ґатунку вибороли волейболісти Гусятинської газокомпресорної станції. Другими були спортсмени з міста Копичинці. А кубок та найвищі нагороди вже не перший рік поспіль отримали прописку в місті Хоростків.

Організатор першості - Гусятинське районне комунальне підприємство "ФСТ "Колос-спорт для всіх" - щиро дякує Хорстківській міській та Гусятинській селищній радам за можливість якісно провести першість в спортзалах комунальних установ ДЮСШ, і особисто директорам цих шкіл Марії Підодвірній та Ігорю Трояну, - наголошує директор Гусятинського районного комунального підприємства "ФСТ "Колос-спорт для всіх" Антон Кузик.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook