Волейболістки "Інваспорту" завоювали срібні медалі чемпіонату України
![Волейболістки "Інваспорту" завоювали срібні медалі чемпіонату України](http://sports.te.ua/upload/news/6c41b23e059d02de563e4adeb11dec205e54cfab8cbdc.jpg)
Друге місце у чемпіонаті України з волейболу серед жінок до 21-го року посіли представниці тернопільського центру та спортшколи "Інваспорт", повідомляє 20 хвилин.
Змагання серед спортсменок з вадами слуху минулого тижня відбулися на спортивній базі "Святошин" у Києві. Загалом участь у чемпіонаті взяли вісім команд.
Додамо, що тернополянки поступились лише волейболісткам із Закарпаття. А спортсменки з Кіровоградської області посіли третє місце.
Збірну Тернопільщини до змагань готував тренер вищої категорії Петро Ніколюк.
Склад команди: Марія Михальчук, Софія Яцькова, Вікторія-Вероніка Чубата, Вікторія Антонюк, Вікторія Дробна, Софія Прийдун, Анастасія Смакоуз. Усі дівчата мають спортивні звання Кандидатів у майстри спорту.