"Галичанка" – срібний призер Кубка України з волейболу
!["Галичанка" – срібний призер Кубка України з волейболу](http://sports.te.ua/upload/news/295616a95a3f421ff9c1244d35d7e1a55e4b96e4a586a.jpg)
Тернопільські волейболістки зупинилися за крок до здобуття трофею. "Галичанка" у фіналі Кубка України поступилася южненському "Хіміку", повідомляє 20 хвилин.
Фінальний матч відбувся 15 лютого у Кам'янському. "Галичанка" поступилася опоненткам з рахунком 3:1 та здобула срібні нагороди Кубка. А "Хімік" всьоме у своїй історії став володарем трофею.
Додамо, що бронзовим призером Кубка стали господарки фіналу – волейболістки кам'янського "Прометею". У матчі за 3-тє місце кам'янчанки переграли запорізьку "Орбіту" – 3:1. Нагадаємо, що у складі "Прометею" виступають декілька екс-волейболісток тернопільської "Галичанки". А очолює команду колишній багаторічний наставник тернополянок Андрій Романович.