Про нас
увійти

"Галичанка" в останньому турі року у Вінниці двічі перемогла "Білозгар"

категорія: Волейбол | дата: 05 12 2019
"Галичанка" в останньому турі року у Вінниці двічі перемогла "Білозгар"
Заключний тур жіночої Суперліги з волейболу у році, що добігає завершення, приніс тернопільській "Галичанці" дві перемоги. На виїзді наші волейболістки здолали місцевий "Білозгар".

У "Білозгар-Медуніверситету" апріорі було найбільш складне завдання у турі, оскільки в гості до нього завітала досить потужна нині "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ". І втрачати свого Олександра Міленко та компанія явно не збиралися. Тому головний бомбардир нашої команди, записавши у двох матчах на свій рахунок 32 очки, багато в чому й забезпечила своїй команді достатньо переконливі перемоги.

А коли у другому сеті другої зустрічі вінничанки, яких вела за собою Валерія Якушева (загалом за два дні набрала 26 очок) спробували загострити інтригу, на допомогу Міленко вчасно прийшла Марина Мазенко. Її 11 очок у тому поєдинку також зіграли суттєву роль в успіху "Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ".

Таким чином, волейболістки "Білозгар-Медуніверситету" змушені зустрічати Новий рік у статусі одноосібних аутсайдерок Суперліги…

Після цих ігор "Галичанка" посідає третю сходинку турнірної таблиці, оступаючись лідерам Хіміку з Південного і "Прометею" з Кам’янського одним і двома очками відповідно.

Волейбол. Чемпіонат України.

Суперліга. Жінки.

 "Білозгар-Медуніверситет" (Вінниця) - "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" (Тернопіль) 0:3 (22:25, 18:25, 21:25)

"Білозгар-Медуніверситет" (Вінниця) - "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" (Тернопіль) 0:3 (15:25, 27:29, 17:25

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook