Тернополянки — четверті у Кубку України з волейболу серед спортсменів з інвалідністю
![Тернополянки — четверті у Кубку України з волейболу серед спортсменів з інвалідністю](http://sports.te.ua/upload/news/cd16caa5f332d041e7ce70d320af05f45df33e6a6a84c.jpg)
Фінальна частина Кубку України серед спортсменів з вадами слуху відбулася з 3 до 7 грудня на спортивній базі "Святошин" у Києві, повідомляє 20 хвилин.
Суперницями збірної Тернопільської області були спортсменки з Києва, Закарпаття та Одещини. На першому етапі тернополянки, яких тренує Петро Ніколюк, отримали одну перемогу та дві поразки та посіли третє місце.
На стадії півфіналу наші волейболістки з рахунком 3:0 поступилися представницям Закарпаття. А у боротьбі за 3-4 місця тернополянки у напруженій боротьбі програли волейболісткам з Одещини – 3:1.
Додамо, що володарками Кубка України з волейболу стали столичні спортсменки.