Про нас
увійти

Тернопільська "Галичанка" обмінялась перемогами із запорізькою "Орбітою"

категорія: Волейбол | дата: 25 11 2019
Тернопільська "Галичанка" обмінялась перемогами із запорізькою "Орбітою"

У Запоріжжі суперники подарували справжнє свято волейболу, продемонструвавши на рідкість ефектне видовище із карколомними сюжетами обох поєдинків.

Як кажуть у таких випадках, "ніхто не хотів помирати". Господарки майданчику на чолі зі зв’язуючою Оленою Грицуняк намагалися на повну використати тактичну різноманітність, загрожуючи опоненткам звідусіль. Гості же на повну напрягли свою головну "гармату" в особі Олександри Міленко, яка у підсумку набомбила запоріжанкам 31 очко! Рівно стільки ж, скільки найкращі снайпери "Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ" у цьому матчі – Вікторія Савченко та Лідія Лучко – набрали разом, відповідно, 17 і 14 (5 – на блоках).

Можливо, підопічним Ірини Комісарової спільними зусиллями вдалося б нівелювати усі неприємності від Міленко, якби деякі з них краще зіграли на прийомі. Однак ця "хвороба" підводила їх дуже часто і стала мало не вирішальним моментом у тому, що в третьому та четвертому сетах "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" схилила шальки терезів на свій бік.  

Певно, звернувши на цю ваду особливу увагу, у наступному матчі в запоріжанок з потрійною енергією запрацював блок. Для Міленко і компанії це стало дуже неприємним сюрпризом, тому 22 очки, зароблені їхніми суперницями саме завдяки грамотній мобільності під сіткою, багато в чому позначилися на підсумковому рахунку. Особливо постаралися Вікторія Савченко (із 18 очок одразу 7 вона набрала на блоках) та Ксенія Пугач (із 14 на блоках набрала 6). У класичних же атаках дещо несподівано "вистрілила" Поліна Пасс, яка записала на свій рахунок 20 пунктів. Причому найважливіші з них – на тай-брейку.

У тернополянок знову вирізнялася Міленко (цього разу набрала 25 очок, із них 7 – ейсами), яку добре підтримала Валерія Дрьомова (17 очок). А коли після виснажливого четвертого сету обидві відчутно притомилися, шанси "Галичанці-ТНЕУ-ГАДЗ" до останнього зберігали Марина Мазенко (13 очок) та Марія Лозінська (12 очок). Але цього разу Пасс, Савченко і компанія свого вже не втратили.

Таким чином, у турнірній таблиці "Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ" закріпилася на п’ятій сходинці, і хоча від "Полісся-ЖДУ", що йде четвертою, її відділяє 7 очок, здається, запорізька команда аж ніяк не вважає цей гандикап катастрофічним…

Волейбол. Чемпіонат України.

Суперліга. Жінки. 6 тур.

"Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ" (Запоріжжя) - "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" (Тернопіль) 1:3 (27:29, 25:18, 20:25, 21:25)

"Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ" (Запоріжжя) - "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" (Тернопіль) 3:2 (23:25, 25:12, 26:24, 23:25, 15:11)

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook