Про нас
увійти

"Галичанка" у 6-му турі Суперліги вирушає до Запоріжжя

категорія: Волейбол | дата: 22 11 2019
"Галичанка" у 6-му турі Суперліги вирушає до Запоріжжя

22 та 23 листопада у Запоріжжі тернопільська "Галичанка" зустрінеться з місцевою "ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ" у рамках 6-го туру жіночої волейбольної Суперліги.

Ще досить недавно кількість помилок у діях запорізьких волейболісток навіювала думку, що з такою грою "ловити" їм на майданчику абсолютно нічого. Але чотири перемоги "на характері" у двох останніх турах та досить гідне протиборство з "Хіміком" у поєдинку Суперкубка значно поліпшили прогнози стосовно найближчого майбутнього підопічних Ірини Комісарової. Нині деякі спеціалісти вважають цілком ймовірним, що після прийдешнього протистояння з "Галичанкою-ТНЕУ-ГАДЗ" запоріжанки зможуть майже впритул наблизитися до лідируючого на даний момент квартету. Принаймні, до тих же представниць Тернополя.

Однак у підопічних Віктора Туркули є щодо цього своя особиста думка. Адже тиждень тому вони спромоглися перервати вражаючу серію "Хіміка", який востаннє на внутрішній арені поступався з рахунком 0:3 більше як три з половиною роки тому. І, відповідно, втрачати свої позиції у лідируючій групі явно не збираються.

Таким чином, схоже, найближчими днями у Запоріжжі на волейбольному майданчику буде по-справжньому спекотно…

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook