"Галичанка" на виїзді зіграє з "Регіною"
!["Галичанка" на виїзді зіграє з "Регіною"](http://sports.te.ua/upload/news/204878486cd811ccc10d4acacc3bfc115d96de0a3a94c.jpg)
4 та 5 жовтня, тернопільська "Галичанка" завітає у Рівне, де в другому турі зіграє з місцевою "Регіною".
В попередньому турі тернопільська "Галичанка" впевнено обіграла двічі чернігівський "Університет", в той час як рівненчанки обмінялись перемогами з вінницьким "Білозгар-Медуніверситет".
Додамо, що "Регіна" є досить зручним суперником для тернополянок. Минулого сезону, ці команди зустрічались шість раз, і у всіх матчах "Галичанка" впевнено обіграла своїх суперниць.
Матчі відбудуться в спортивному залі ДЮСШ №4.
Розклад матчів:
4 жовтня— початок 18.00
5 жовтня — початок 10.30
sports.te.ua