У Тернополі відбувся турнір з волейболу серед дівчат
категорія: Волейбол | дата: 02 10 2019
![У Тернополі відбувся турнір з волейболу серед дівчат](http://sports.te.ua/upload/news/fa1cc822001fbf04f17a30939cdbc7995d944db92e1e2.jpg)
Змагання, присвячені пам'яті Василя Музики, 28 та 28 вересня відбулися у спорткомплексі Тернопільського національного економічного університету, повідомляє 20 хвилин.
Участь у них взяли чотири команди з трьох областей — Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської.
У підсумку чемпіонками стали дівчата зі Стрия – команда "Карпатська рись". Господарки "Тернопіль-ДЮСШ-ТНЕУ" посіли друге місце. А вихованці стрийської ДЮСШ замкнули призову трійку.