Про нас
увійти

У складі "Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ" – поповнення

категорія: Волейбол | дата: 12 09 2019
У складі "Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ" – поповнення

Відома жіноча волейбольна команда "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" у новому складі готується до чемпіонату України серед учасників Суперліги.

Так, на зміну двох гравців, які покинули команду, прийшло четверо нових перспективних волейболісток.

Як розповів головний тренер "Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ" Віктор Туркула, у новому складі дівчата вже активно готуються до чемпіонату, якому передує ще кілька змагань.

– З нашої волейбольної команди пішли двоє гравців. Це – Катерина Ткаченко та Інна Дєніна. Перша волейболістка перейшла в "Прометей", а друга стала тренером чоловічої команди у Рівному. Натомість "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" поповнилася чотирма новими гравцями. У наші лави перейшли Тетяна Ротар, Марія Лозінська, Марина Мельниченко-Мазенко та Марта Федик, – поділився Віктор Туркула.

Окрім цього, тренер наголосив на тому, що зміни мають позитивно відзначитися на успішності команди.

– У новому сезоні ми поки зіграли лише на традиційному турнірі пам’яті Сергія Юрія, де здобули впевнену перемогу. Думаю, що попереду нас чекає не менше успішних змагань. Вже наступного тижня, 10-12 вересня, зіграємо з чернігівською командою. Звідти відправляємося на матч серед чотирьох команд, який відбудеться в Житомирі. Ці змагання стануть своєрідною підготовкою до дуже важливого для нас чемпіонату учасників Суперліги, – додав Віктор Туркула.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook