Галичанка вириває два очки у Сєвєродонецьку

категорія: Волейбол | дата: 27 12 2012

Тернопільські волейболістки, поступившись у першій грі (3:0), зуміли наступного дня вибороти перемогу над Сєвєродончанкою (3:2).

У останніх матчах 2012 року підопічні Андрія Романовича зустрічалися у Сєвєродонецьку з місцевою Сєвєродончанкою. Фаворитом зустрічей були саме місцеві волейболістки, які набрали непоганий хід та перебували на другому місці.

Перший матч пройшов без сюрпризів. Молоді тернополянки достатньо помилялися та не зуміли встояти перед досвідченою командою суперниць. Лише у останній партії гості з Тернополя зуміли нав'язати боротьбу опоненткам, але поступилися на тай-брейку — (30:28).

А от того, що сталося у наступній грі, відверто не очікували ні сєвєродонецькі спортсменки, ні їхні вболівальники. Після двох перших сетів господарки впевнено вели у рахунку (2:0). Проте, проявивши наполегливість та характер, Галичанка буквально вигризла у суперниць перемогу. Спочатку наші дівчата зрівняли рахунок по партіях (2:2), а потім довели свою перевагу у заключній, п'ятій партії — (3:2).

Отож, на новорічні свята Галичанка зустрічатиме з дуже хорошим настроєм та з надіями продовжувати перемагати сильніших опонентів вже у 2013-му.

Жіноча Суперліга. Сєвєродонецьк. 26-27 грудня

Сєвєродончанка – Галичанка-ТНЕУ 3:0 (25:21, 25:18, 30:28)

Сєвєродончанка – Галичанка-ТНЕУ 2:3 (25:12, 25:13, 22:25, 23:25, 10:15)