Тернополянки здобули нагороди чемпіонату України з пляжного волейболу
![Тернополянки здобули нагороди чемпіонату України з пляжного волейболу](http://sports.te.ua/upload/news/d196f48be3e1b903a9a4e4fe206b16705d2574e25e279.jpg)
Дві команди тернопільського центру "Інваспорт" стали призерами чемпіонату України з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху у категорії U-19, повідомляє 20 хвилин.
Чемпіонат відбувся з 1 до 4 липня на базі навчально-відновлювального центру Українського товариства глухих "Пуща Водиця" у Києві. Участь у ньому взяли 14 команд.
За підсумком виступу перша команда Тернопільської області у складі Софії Яцькової та Марії Михальчук стали срібними призерками першості. Друга команда у складі Вікторії Антонюк та Вікторії-Вероніки Чубатої посіла третє місце і отримала "бронзу".
Команди до чемпіонату України готував тренер-викладач вищої категорії Петро Ніколюк.