У Великих Гаях поблизу Тернополя грали у пляжний волейбол
![У Великих Гаях поблизу Тернополя грали у пляжний волейбол](http://sports.te.ua/upload/news/7aea6a31fe37d3557e1e1e7d2eda67ab5d230494d7269.jpg)
Відкритий турнір з пляжного волейболу серед команд фізкультурно-спортивних клубів сільських, селищних рад, сіл об’єднаних територіальних громад району та інших команд з нагоди Дня Конституції України відбувся 30 червня на стадіоні села Великі Гаї на площадці для пляжного волейболу. Змагання проводилися у двох вікових групах - до 40 років та ветерани, - інформує офіційний Інтернет-сайт громади.
Великогаївську об’єднану територіальну громаду представляли дві команди у складі Евгена Семеняка (с. Великі Гаї) та Дениса Боднара (с. Застінка), серед ветеранів виступала команда у складі Дмитра Ізб’янського та Віталія Поглода (обоє із села Великі Гаї).
Цього річ змагання виявилися не надто представницькими, зате напруга вирувала у кожному, без винятку, матчі. За результатами змагань ветерани Дмитро Ізб’янський та Віталій Поглод стали переможцями, а молодь - Евген Семеняк та Денис Боднар задовільнилися третім місцем.