Тернопільські волейболістки – четверті у фіналі спартакіади "Повір у себе"
![Тернопільські волейболістки – четверті у фіналі спартакіади "Повір у себе"](http://sports.te.ua/upload/news/c5dd1f0dc840904c552341af8a1ce0335d09d3d9d00f4.jpg)
Фінал XXVІ спартакіади "Повір у себе" з волейболу серед дітей з вадами слуху відбувся з 7 до 12 червня на СК "Динамо" у Одесі, повідомляє 20 хвилин.
За нагороди змагалися чотири команди, які грали між собою за коловою системою. Суперницями тернополяник були однолітки з Житомирщини, Кіровоградщини та Києва. У підсумку наші дівчата замкнули фінальну четвірку.
У складі команди тернопільського центру "Інваспорт" виступали: Анастасія Смакоуз, Марта Покришко, Вікторія Дробна, Софія Прийдун, Аліна Михайлова, Вікторія Брухівська та Валентина Гудзь. Тренує команду Петро Ніколюк.