Вперше в Тернополі проводять чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху
категорія: Волейбол | дата: 16 04 2019
![Вперше в Тернополі проводять чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху](http://sports.te.ua/upload/news/33974d2190fee9bf7b9c2112f658ab945cb611b1acfad.jpg)
До нашого міста з’їхалися шість команд з різних регіонів України. Переможців нагороджуватимуть вже цієї суботи, повідомляє ТВ-4.
На майданчику зустрілися волейболістки з Тернополя та Одеси. Поки вони грають, їх оплесками палко підтримують у залі. У такій теплій атмосфері проходить чемпіонат України для дівчат з вадами мови та слуху. З ними працювати просто та легко, розповідає тренер тернопільської команди й додає: у чемпіонаті України беруть участь вже вшосте.