Галичанка відібрала очки у Волині (+ ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 09 12 2012

Тернопільська Галичанка-ТНЕУ у 5-му турі жіночої Суперліги на власному майданчику обмінялася перемогами із другою командою чемпіонату.

Мабуть, у перемогу омолодженої тернопільської Галичанки над досвідченими луцькими волейболістками, вірили лише затяті оптимісти. Адже жодних передумов для цього перед матчем не було. Тернополянки у попередньому турі отримали дві розгромні поразки від чинного чемпіона та перебували на шостому місці у турнірній таблиці. Волинь в останніх матчах не без проблем, але двічі здолала Сєвєродончанку.

Підопічні Богуслава Галицького розташувалися на другій сходинці і втрата очок у Тернополі аж ніяк не входила у плани цієї команди. Одним із гравців якої є колишній капітан Галичанки — Олена Туркула. Забігаючи на перед, варто відзначити, що гра у екс-тернополянки відверто не пішла. Туркула показала чималий відсоток браку у своїй грі і лише епізодами брала на себе ініціативу.

Перша партія стартової гри у Тернополі показала, що легко волинянкам тут не буде. Господарки майданчика одразу ж взялися за справу і виграли перший сет (25:17). Здорово на прийомі діяла ліберо Галичанки Вікторія Дельрос, яка дістала кілька дуже важких м'ячів.

Друга партія пройшла у рівній боротьбі, але більше пощастило команді Богуслава Галицького (19:25). Проте поразка не зламала настрій Галичанки, яка у третьому сеті перемогла (25:19), а на "десерт" у напруженому та важкому четвертому сеті дотиснула суперниць (25:23) і виборола три очки. А також чи не вперше у сезоні волейболістки Галичанка показали справді змістовну гру.

З надією на повторення результату, тернополянки вийшли і на другий матч. У першому сеті Галичанка могла зачіпитися за перемогу, але підвела кінцівка партії, яку виграли суперниці (21:25). Наступна партія стала просто бенефісом Галичанки, яка просто познущалася із суперниць (25:9!). Але продовжити перемагати на куражі, підопічним Андрія Романовича цього разу не вдалося. У третьому сеті на майданчику точилася ще більш-менш рівна гра (19:25 на користь Волині). Однак у заключній партії, боротьби не вийшло. Волинь виграла (14:25) та помстилася Галичанці за поразку у перший день.

Після 5-го туру Галичанка продовжує залишатися на 6-ій позиції у турнірній таблиці Суперліги. А втрата очок у Тернополі завадила Волині зберегти за собою друге місце. Тепер на п'яти Хіміку наступає Сєвєродончанка, а луцька команда — третя.

Жіноча Суперліга. Тернопіль, спортзал ТНЕУ. 8-9 грудня

Галичанка-ТНЕУ – Волинь 3:1 (25:17, 19:25, 25:19, 25:23)

Галичанка-ТНЕУ – Волинь 1:3 (21:25, 25:9, 19:25, 14:25)