" /> " />
Про нас
увійти

Другий етап Кубка України з волейболу серед чоловічих команд

категорія: Волейбол | дата: 12 09 2011
Другий етап Кубка України з волейболу серед чоловічих команд

Після успіху в І етапі Кубку України з волейболу, сезону 2011-2012, "Поділля-ТНПУ-Динамо" продовжує боротьбу в ІІ етапі. Наша команда поміряється силами в групі Б-2 з "Імпексагро Спорт Черкаси" м.Черкаси, СВК "Буревісник-ШВСМ" м.Чернігів, а також знайомою по боротьбі в минулому етапі командою - "Барком" м.Львів. Матчі будуть відбуватись на спортивному майданчику в місті Чернігові, з 21 по 24 вересня. Але нашим буде не солодко, адже дві команди суперників, із Чернігова та Черкас, являються представниками Супер Ліги України. Незважаючи на досвід цих команд, ми бажаємо успіху та сил для перемоги нашим хлопцям.

Паралельно з цими іграми, будуть відбуватись поєдинки інших груп:

група Б-1, "Новатор"(м. Хмельницький), "Юридична академія-2" (м. Харків), "Локомотив" (м. Харків), "Фаворит" (м. Лубни). Матчі у цій групі пройдуть в Хмельницьку.

група Б-3, "Локо-Експрес" (м.Харків), ВСК "Юридична академія" (м.Харків), "Хімпром-СумДУ" (м.Суми) та "Локомотив-Надія" (м.Харків). Матчі у цій групі пройдуть в місті Харкові.

група Б-4, "Кримсода" (м.Красноперекопськ), "Будівельник-Буковина" (м.Чернівці), "Локомотив" (м.Київ) та "СДЮСШ-ВНАУ" (м.Вінниця). Матчі у цій групі пройдуть в Дніпропетровську.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook