Відбулась відкрита першість Теребовлянської ОТГ з волейболу серед дівчат

категорія: Волейбол | дата: 29 11 2018

13 листопада в місті Теребовля, на стадіоні "Колос", Теребовлянський центр фізичного здоров 'я населення "Спорт для всіх" організував проведення відкритої першості Теребовлянської Об’єднаної територіальної Громади з волейболу серед дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою ІІІ спортивних ігор школярів.

Змагались у волейболі окрім учнів місцевих шкіл – Теребовлянської ЗОШ №2, ЗОШ №1, Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею, приїхали команди з Боричівської, Кобиловолоцької, Золотниківської, Ілавченської, Буданівської, Зарваницької загальноосвітніх шкіл.

Протягом дня тривали спортивні поєдинки, В результаті перше місце виборола команда Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, друге місце завоював спортивний колектив Боричівської ЗОШ І-ІІ ступенів,третє місце посіла Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.
Команда - переможець нагороджена Кубком та грамотами, команди - призери - грамотами Теребовлянського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".