Про нас
увійти

Галицький коледж в запеклій боротьбі здобуває перемогу у змаганнях з волейболу

категорія: Волейбол | дата: 16 11 2018
Галицький коледж в запеклій боротьбі здобуває перемогу у змаганнях з волейболу

15 жовтня на спортивних базах Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя та Галицького коледжу ім. В.Чорновола Тернопільське обласне відділення КФВС МОНУ провело Спортивні студентські ігри серед ЗВО І-ІІ р.а. з волейболу серед дівчат.

В змаганнях прийняли участь 7 коледжів з Гусятина, Зборова, Чорткова та Тернополя. 60 дівчат вийшли на волейбольні майданчики, щоб поборотись за обласну першість.

Команди були розділені на дві підгрупи, які після визначення першості в підгрупах зводились до стикових ігор. З 10 години ранку і до 5 години вечора студенти зіграли 12 цікавих та запеклих ігор. Кожна команда намагалась показувати найкращий результат та боролась за м’ячі до останнього, не одноразово партії закінчувались з мінімальною перевагою, що робило ігри ще більш цікавими. Родзинкою дня стали фінальні сутички. В малому фіналі Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім. О.Барвінського (представник Б.Федоришин) з двох партій, які тримали в напрузі до останньої хвилини всіх глядачів, зумів перемогти команду Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі (тренер-представник О.Лисиканич).

На завершення уже трошки втомлені, але емоційно заряджені дівчата з Галицького коледжу ім. В.Чорновола та Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя зустрілись у завершальній грі за перемогу в турнірі. Неймовірна підтримка з обох сторін, найнапруженіша гра дня, постійна зміна лідара, гра очко в очко,- в результаті привела господарів поля команду дівчат Галицького коледжу під керівництвом Мирослави Залюбовської до перемоги, поступившись лише пару очками студентки Технічного коледжу за підтримки Богдана Дзюли посідаю друге місце в обласній першості.

Команди переможці та призери були нагородженні начальником відділення Олександром Бірюковим загальнокомандними та особистими грамотами.

Джерело: sportgart.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook