Тернопільські юнаки чемпіони області з волейболу
![Тернопільські юнаки чемпіони області з волейболу](http://sports.te.ua/upload/news/aa8b5d7d4098f2a2fbefd1fb19fd3f9e5af0411291c67.jpg)
На базі ТЗОШ №29, 27 квітня пройшов Чемпіонат Тернопільської області з волейболу серед юнаків 2005 року народження і молодших. Участь у змаганнях взяло шість команд: з Ланівців, Теребовлі, Козови, Бережан та Тернополя.
За підсумками змагань, команди у турнірній таблиці розташувались наступним чином:
шосте місце у КДЮСШ №1 (тренер Сорока О.В), п’яте – у Лановецької команди, четверте – у Козови.
Призова трійка:
третє місце здобули волейболісти з Теребовлі, друге місце – команда з Бережан, а переможцем Чемпіонату стала команда Тернопільської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 під керівництвом тренера-викладача Назарія Семотюка.
Переможці та призери були нагороджені кубком та грамотами.