На Теребовлянщині провели Кубок району з волейболу

категорія: Волейбол | дата: 27 03 2018

Кубок району з волейболу серед чоловічих команд відбувся 25 березня 2018 року в місті Теребовля, у спорткомплексі "Колос", повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Організував проведення заходу Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Участь у турнірі взяли наступні команди: Острівець, Ілавче-1, Струсів-1, Теребовля ДЮСШ, Ілавче-2, Острівець Ветерани, Струсів- 2. Впродовж дня болільники мали змогу спостерігати за тривалими волейбольними баталіями, а в підсумку місця розподілились таким чином: перше місце виборола команда Теребовлянської ДЮСШ, друге місце завоювала команда Ілавче-2, третє місце посіла команда Ілавче-1.

Команда-переможець нагороджена Кубком, медалями та грамотами, а команди-призери – грамотами та медалями від Теребовлянського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", - інформує директор Теребовлянського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Ярослав Королюк.