"Галичанка" на власному майданчику двічі перемогла луцьку "Волинь"
категорія: Волейбол | дата: 12 03 2018
!["Галичанка" на власному майданчику двічі перемогла луцьку "Волинь"](http://sports.te.ua/upload/news/7d5c50faed73f1d655aa3def901f0a985aa648e4b1160.jpg)
У 13-му турі жіночого чемпіонату України з волейболу серед команд Суперліги тернополянки здобули дві поспіль перемоги, повідомляє 20 хвилин.
"Галичанка" 9 та 10 березня у спортзалі економічного університету розібралася із луцькою "Волинню". В обох матчах судді зафіксували переконливі перемоги господарок з одинаковим рахунком 3:0.
Попри набрані шість очок, "Галичанка" не зуміла покращити турнірне становище. Наша команда перед заключним туром першого етапу посідає четверте місце.