Про нас
увійти

На Тернопіллі відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат

категорія: Волейбол | дата: 28 11 2017
На Тернопіллі відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат

На Тернопіллі відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат ЗОШ I-III ступенів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Серед юнаків участь у них взяло 22 команди, які були поділені на шість груп: місто Тернопіль, Бережанський район, Збаразький район, Борщівська МР, Теребовлянський район та Чортківський район. Згідно з положенням про XXII Спортивні ігри учнівської молоді Тернопільщини, до фінальної частини змагань з кожної групи виходять команди, які посіли перші місця у групах та дві кращі другі команди за кращими ігровими показниками.

Отже, у фіналі серед юнаків за призові місця боротимуться наступні команди: м.Тернопіль, Бережанський район, Збаразький район, Теребовлянська МР,Чортківська МР, Монастириський район та дві команди які отримали кращі показники: Лановецький та Заліщицький райони.

Серед дівчат ЗОШ I-III ступенів участь у змаганнях взяли 20 команд. Команди були поділені на п’ять груп, а саме: Підволочиська СР, Лановецький район, Козівський район, Теребовлянський район, Чортківський район.

Згідно з положенням про XXII Спортивні ігри учнівської молоді Тернопільщини, до фінальної частини змагань з кожної групи виходять команди, які посіли перші місця у групах, та одна краща друга команди за кращими ігровими показниками.

Отже, у фіналі за призові місця боротимуться наступні команди: Підволочиська СР, Лановецький район, Козівський район, Чортківська МР, Теребовлянська МР та команда Бережанського району за кращими ігровими показниками.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook