Галичанка двічі обіграла Регіну

категорія: Волейбол | дата: 29 10 2017

Другий тур Суперліги з волейболу приніс тернопільській Галичанці 6 очок, які допомогли команді закріпитись на другому місці.

В першій грі, господарки змогли навязати Галичанці тільки два перших сети, в яких долю вирішували останні очки, а от в третьому Регіна повністю розклеїлась і віддала сет без боротьби.

Початок другий матчу був схожий на перший. Галичанка спочатку вирвалась в вперед. Проте гравці Регіни не знітились і наздогнали свої суперниць. При рахунку 23-24 господарі подали в аут і Галичанка взяла сет.

У другому сеті Галичанка шансів не дала на перемогу рівненській команді. З початку вирвавшись в перед довівши сет до перемоги.

Третій сет знову Регіна зібралась, і навіть вийшла у перед. Тернополянки почали нервувати, через що Віктору Туркулі прийшлось брати тайм-аут, який дав результат. Галичанка почала скорочувати рахунок і в кінцівці здобула перемогу.

27 жовьня. Регіна - Галичанка 0:3(23:25, 22:25, 10:25)

28 жовьня. Регіна - Галичанка 0:3(23:25, 19:25, 22:25)