Про нас
увійти

В Гусятині відбувся турнір з волейболу серед ветеранів

категорія: Волейбол | дата: 23 10 2017
В Гусятині відбувся турнір з волейболу серед ветеранів

Турнір з волейболу серед ветеранів, присвячений Дню Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника України та Дню українського козацтва, провели в Гусятині, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Місцева команда запросила до участі у них ветеранів – любителів волейболу з міста Сокаль (Львівська область)та міста Чемерівці (Хмельницька область). Не дивлячись на дружні стосунки між учасниками змагань, боротьба на майданчику виявилась не на жарт напруженою для спортсменів та цікавою для численних глядачів.

Команди по черзі вигравали одна в одної, тому переможець турніру визначався  різницею м’ячів в партіях. Щасливішими виявились гості з міста Сокаль, другими стали ветерани з Чемерівців. Команда господарів турніру посіла почесне третє місце.

Команди нагороджені кубками та грамотами Гусятинського районного комунального підприємства  "ФСТ "Колос-спорт для всіх".

Після завершення турніру для гостей була проведена екскурсія визначними місцями селища Гусятин. Організатори змагань вдячні Мажузі Юрію Івановичу за матеріальну підтримку заходу, - повідомляє директор ФСТ "Колос-спорт для всіх" Антон Кузик.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook