Про нас
увійти

Тернопільська "Галичанка" здобула "бронзу" у Всеукраїнському турнірі з волейболу (ФОТО,ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 02 09 2017
Тернопільська
Протягом 28-30 серпня у спорткомплексі ТНЕУ відбувався IV Всеукраїнський турнір з волейболу серед  чотирьох жіночих команд, де команда з Тернополя здобула переможне місце.

IV Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений пам’яті ректора ТНЕУ, професора Сергія Ілліча Юрія, зібрав у спорткомплексі ТНЕУ волейбольні команди:"Волинь-Університет-ОДЮСШ" міста Луцька, "Перлини-Полісся" із білоруського Мозиря, тернопільської "Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ" та чернігівського "Педуніверситету-ШВСМ". До кожної з команд входило по 10 гравців, а протягом турніру відбулося 6 командних ігор.

За підсумками суддів у фіналі турніру перше місце здобула команда із Мозиря "Перлини-Полісся", друге - "Волинь-Університет-ОДЮСШ", а бронзу отримала тернопільська "Галичанка".

–     На змагання я відсилав різних дівчат –  добре тренованих гравців, які навіть були на Всесвітних Універсіадах, та початківців. Серед  дівчат, яких я треную, є гравці, які довгий час займаються волейболом, а є і ті, що займаються 1-2 роки. Підготовка до змагань у "Галичанки" проходила на зборах протягом одинадцяти днів – із 31 липня по 10 серпня в селі Кімната Кременецького району. Там у нас є своя база під назвою "Смерекова хата". На зборах у нас було по три тренування, тобто на день ми тренувалися по 5-6 годин. Сам я треную дівчат із "Галичанки" вже другий сезон – поділився головний тренер волейбольного клубу "Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ" Віктор Туркула.

Віктор Михайлович додав, що задоволений результатами турніру, адже дівчата з "Галичанки" інтенсивно готувалися до змагань. Головний тренер зазначив, що це не перше переможне місце, яке цього року здобуває "Галичанка".

За матеріалами: Тернополяни

 


Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook