Цієї неділі в Тернополі відбудеть турнір з пляжного волейболу
![Цієї неділі в Тернополі відбудеть турнір з пляжного волейболу](http://sports.te.ua/upload/news/df28388d114112e33a2d898c2098dfab5979aecc1be92.jpg)
30 липня Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організовує турнір із пляжного волейболу. В чарівну місцину для відпочинку на набережній Тернопільського ставу всіх охочих прихильників гри над сіткою запрошують для реєстрації на десяту ранку.
Кількість команд не обмежена. Як і стать спортсменів. Єдина засторога — до змагань допускатимуться волейболісти віком від вісімнадцяти років. На вас, без сумніву, очікують гармонійна атмосфера, азарт, можливість відчути незламний дух під час суперечки з конкурентами.
Початок змагань — об одинадцятій ранку.
Для того, щоб взяти участь - заповніть он-лайн анкету ТУТ