На Гусятинщині відбувся Турнір пам`яті Тані Сосновської
![На Гусятинщині відбувся Турнір пам`яті Тані Сосновської](http://sports.te.ua/upload/news/950e6ed2e65f7cd62c788eb287292202592e732a31066.jpg)
Традиційний турнір з волейболу серед жіночих команд вже п’ятий раз зібрав любителів цього виду спорту. Саме стільки немає серед нас хорошої спортсменки, чудового товариша, дбайливої матері Тані Сосновської.
Приїхали в селище Гусятин,що на Тернопільщині, команди волейболісток з міст Скалата, Кам'янця-Подільського та Хоросткова, які і розіграли нагороди турніру. Гарна сонячна погода дозволила командам порадувати численних вболівальників змістовним та якісним волейболом. Рівних не було дівчатам ДЮСШ № 1 з Камянець-Подільського, другими стали спортсменки зі Скалата, а третє місце вибороли волейболістки з Хоросткова.
Переможці нагороджені кубком, призери грамотами сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації та ФСТ "Колос-спорт для всіх".