Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

Чемпіонат області дитячо-юнацької волейбольної ліги серед 17-річних юнаків виграла команда з Теребовлі

категорія: Волейбол | дата: 28 03 2017 | переглядів: 1299

На базі ЗОШ №24 міста Тернополя відбувся фінальний тур чемпіонату області дитячо-юнацької волейбольної ліги серед юнаків 2000 року народження, повідомляє управління фізичної культури та спорту ТОДА.

До фінальної четвірки змагань потрапили чотири команди із заліковими очками: Теребовлянська ДЮСШ, Бережанська ДЮСШ та дві команди КДЮСШ №1 містаТернополя. Змагання проводились за коловою системою.

За підсумками двох ігрових днів учасники змагань у турнірній таблиці розмістилися таким чином: четверте місце посіла команда - КДЮСШ №1 м.Тернополя (тренер Галіздра М.О); третє місце посіли юні волейболісти Бережанської ДЮСШ (тренер Чорний І.С.); друге місце посіла команда КДЮСШ №1 м.Тернополя (тренер Семотюк Н.П), а переможцями стали волейболісти Теребовлянської ДЮСШ (тренер Туркула М.Г ). Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами медалями та кубком.