Галичанка у Сєвєродонецьку зіграє з аутсайдером Суперліги
![Галичанка у Сєвєродонецьку зіграє з аутсайдером Суперліги](http://sports.te.ua/upload/news/b016cc139c20f429e226dbee71229533584123c2f223b.jpg)
2 та 3 грудня у Сєвєродонецьку тернопільська Галичанка зустрінеться з місцевою Сєвєродончанкою у рамках 6-го туру жіночої волейбольної Суперліги.
Галичанка підходить до цих поєдинків у статусі фаворита зустрічі. Після п'яти турів тернополянки йдуть другими у турнріній таблиці. Щодо Сєвєродончанки, то команда з Луганщини цього року втратила свої минулі позиції. Сєвєродончанка наразі займає останню позицію у турнірній таблиці, набравши лише 7 очок.
Враховуючи медальні амбіції Галичанки, тернопільським волейболісткам потрібно перемагати у гостях, щоб закріпити свої позиції у верхній частині турнірної таблиці.
sports.te.ua