Галичанка повернулась на другу позицію у Суперлізі (ФОТО)

категорія: Волейбол | дата: 26 11 2016

26 листопада у повторній грі 5-го туру жіночої Суперліги між Галичанкою та Орбітою із Запоріжжя була зафіксована перемога тернополянок 3:1.

Після вчорашніх 3:0, підопічні Віктора Туркули все ж дозволили гостям одру партію виграти. Матч для Галичанки розпочався із неймовірних 10:0. Та й загалом перший сет тернополянки виграли надзвичайно впевнено 25:13.

Другу партію вели волейболістки із Запоріжжя. І хоча наприкінці сету Галичанці вдалося навіть зрівняти рахунок, але перемогу вирвали суперниці.

Дві наступні партії не склали жодних труднощів для підопічних Віктора Туркули, які у 5-му турі набрали 6 очок і скористалися поразками луцької Волині, щоб повернутися на другу позицію у турнірній таблиці Суперліги.