ХХІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини з волейболу серед юнаків продовжуються
категорія: Волейбол | дата: 26 11 2016
![ХХІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини з волейболу серед юнаків продовжуються](http://sports.te.ua/upload/news/41becab10adc29055e87d62068d96b3f5837fd6dc6367.jpg)
Тривають обласні зональні змагання з волейболу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини, повідомляють в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.
Відтак, на 26 листопада заплановані зональні ігри у місті Теребовля. Тут зустрічатимуться такі команди: м. Теребовля, м. Скалат, Васильковецька СР, Мельнице-Подільська СР.
Зона м. Тернопіль (команди м. Тернопіль, Гусятинський район, Підволочиська СР, м. Кременець) буде проводитись 16 грудня.