Дівчата-волейболістки з Тернополя — кращі в області
категорія: Волейбол | дата: 18 11 2016
![Дівчата-волейболістки з Тернополя — кращі в області](http://sports.te.ua/upload/news/8081e528be94ece1fa0e43df6da6ba83582d69e596b92.jpg)
Черговий чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2001 року народження відбувся у Тернополі. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.
Змагання проходили на базі ЗОШ № 24. У змаганнях взяли участь дев’ять команд. Переможцями турніру стали волейболістки обласної ДЮСШ (тренер Олександр Герега); другими були представниці Чортківської ДЮСШ (тренер Володимир Шевчук); третє місце посіли дівчата Гусятинської ДЮСШ (тренер Алла Здоровцева).
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та кубком.