Чемпіонат області з волейболу серед юнаків виграла команда з Теребовлі
![Чемпіонат області з волейболу серед юнаків виграла команда з Теребовлі](http://sports.te.ua/upload/news/abb09b7e0dddc6941de2bb65403680a3582c5744c4e4c.jpg)
Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2001 року народження і молодших відбувся на базі ЗОШ № 24 міста Тернополя.
У змаганнях взяли участь команди Козівської, Теребовлянської, Чортківської, Бережанської, Лановецької ДЮСШ, три команди КДЮСШ №1 м.Тернополя (тренери Назар Семотюк, Володимир Газилишин, Микола Галіздра). За підсумками двох ігрових днів перемогу здобула команда Теребовлянської ДЮСШ (тренер Михайло Туркула), другими були юні волейболісти КДЮСШ № 1 (тренер Назар Семотюк), бронзовими призерами стали представники Бережанської ДЮСШ (тренер Ігор Чорний).
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та кубком, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.