У чемпіонаті області з волейболу серед дівчат лідирували команди обласної ДЮСШ

категорія: Волейбол | дата: 01 04 2016

Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2002 року народження і молодших відбувся на базі Тернопільської ЗОШ №24. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Турнір вийшов доволі насичений: участь взяли команди одинадцяти ДЮСШ. Змагання показали, як стверджують представники суддівської колегії, що більшості команд бракує ігрової практики, адже через недостатнє фінансування діти нечасто беруть участь у турнірах  — двох чемпіонатів області протягом року недостатньо, щоб набути досвіду. Попри те, у кожній команді були юні волейболістки, які, за належної підготовки, можуть стати хорошими гравцями.

Найбільш видовищною і напруженою виявилась гра, де зустрічались дві команди обласної ДЮСШ. Підопічні Олександра Гереги перемогли дівчат, яких тренує Інна Юдаєва, з рахунком 2:1 і підтвердили звання чемпіонок, що здобули восени 2015 року.

Підопічні Інни Юдаєвої, зазнавши єдиної поразки, стали другими, піднявшись на сходинку вище, порівняно із попереднім чемпіонатом.

Третім призером стала команда Чортківської ДЮСШ (тренер Шевчук В.). Певною несподіванкою стало четверте місце дівчат із Козівської ДЮСШ (фактично, вони представляли село Городище), яких тренує Теодор Кривокульський, а активно йому допомагає підопічна Олександра Гереги Христина Брицька, яка родом із цього села.