Про нас
увійти | реєстрація

Волейбольна команда ТНЕУ перемогла на Українсько-польському фестивалі

категорія: Волейбол | дата: 29 05 2012 | переглядів: 1169
Волейбольна команда ТНЕУ перемогла на Українсько-польському фестивалі

IX Українсько-польський студентський волейбольний фестиваль проходив 25-27 травня Чернівцях. Серед жіночих команд перемогу відсвяткували студентки Тернопільського національного економічного університету.

Даний фестиваль започаткували у Тернополі в 2001 році. Тоді участь у змаганнях взяли 10 українських та 10 польських волейбольних студентських команд. Перемогу тоді здобули ще студентки Тернопільської академії народного господарства.

Цього разу фестиваль зібрав 15 команд — 6 жіночих (4 українські, 2 польські) та 9 чоловічих. Разом із волейболістками ТНЕУ за перемогу сперечалися команди з Чернівців, Вінниці, Луцька та польських Островіце і Честохова.

Студентки з Тернополя спочатку у групі В виграли у Островіце (2:1) та Чернівців (2:0). А у фіналі зустрілися з командою Луцька, яку також здолали (3:0) та отримали нагороди найвищого ґатунку.

Однак, наші студентки не обмежилися лише перемогою на фестивалі. Юлія Лонюк з Тернополя отримала звання MVP турніру, тобто найбільш цінного гравця. Цей титул носить ім'я Агати Мроз — талановитої польської волейболістки, дворазової чемпіонки Європи. Вона першою удостоїлася звання MVP на дебютному фестивалі у Тернополі.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook