Про нас
увійти

Тернопільські волейболістки виграли перший тур дитячо-юнацької ліги

категорія: Волейбол | дата: 11 12 2015
Тернопільські волейболістки виграли перший тур дитячо-юнацької ліги

Впродовж двох днів у спорткомплексі ТНЕУ тривав перший тур чемпіонату дитячо-юнацької волейбольної ліги України серед дівчат 1999 року народження. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Змагання пройшли за участю чотирьох команд, які представляли ДЮСШ міста Чорткова, ОДЮСШ міста Луцька, спортінтернат міста Костополя та Тернопільську ОДЮСШ.

Ігри проходили цікаво, і жодна із команд не мала явної переваги. У перший ігровий день зустрічалися ДЮСШ (Луцьк) та ДЮСШ (Чортків). Впевнену перемогу з рахунком 3:0 здобули волейболістки з Луцька. У другій грі змагались вихованки ОДЮСШ (Тернопіль) та спортінтернату (Костопіль), де у напруженій боротьбі з рахунком 3:2 перемогли гості.

Другий та третій ігрові дні були більш вдалими для тернополянок, які здобули дві перемоги над командами ОДЮСШ (Луцьк) з рахунком 3:2 та ДЮСШ (Чортків) з рахунком 3:0.

В результаті, команди ОДЮСШ міста Тернополя та спортінтернату міста Костополя набрали однакову кількість очок  та очолили турнірну таблицю. Третіми були волейболістки з Луцька, а на четвертому місці у групі команда з Чорткова.

Наступний тур чемпіонату дитячо-юнацької волейбольної ліги України серед дівчат відбудеться в лютому у Луцьку.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook