Про нас
увійти

Один забитий м’яч визначив команду переможця Універсіади Тернопільщини з гандболу

категорія: Гандбол | дата: 17 04 2015
Один забитий м’яч визначив команду переможця Універсіади Тернопільщини з гандболу

Продовжуються змагання в залік VIІI літньої Універсіади Тернопільської області серед університетів, академій та інститутів.

Цього разу на спортивній арені зустрілись команди збірних команд вишів серед чоловіків та жінок з гандболу.

Ігри проходили в спортивному залі ТНЕУ. Першими переможці визначились серед жінок. Вирішальною стала остання хвилина матчу між першою командою Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та Тернопільського національного економічного університету. За долю секунди до фінального свистка  студентки ТНПУ змогли забити вирішальний м’яч у ворота господарів. У підсумку команда ТНПУ ім. В.Гнатюка №1(тренер представник Ігор Довбня) стали переможцями, ТНЕУ (тренер-представник Андрій Верцімага) другими, а друга команда ТНПУ посіли третю сходинку.

Змогли поборотися за звання переможця і чоловіки. Студенти показали хорошу і цікаву гру. На першому місці обласну Універсіаду з гандболу закінчила команда Тернопільського національного економічного університету №1(тренер-представник Олексій Гук), другою команда ТНЕУ-2, а третіми студенти Тернопільського національного технічного університету(тренер-представник Луців В.С.).

Ці змагання стали відбірковими для участі у ХІІ літній Універсіаді України, яка стартує 23 квітня серед чоловіків та 4 травня серед жінок.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook