Впродовж двох днів у Козовій змагалися юні гандболістки

категорія: Гандбол | дата: 08 04 2015

В місті Козова відбувся відкритий чемпіонат області з гандболу серед дівчат 1999 р.н. та молодших, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У змаганнях взяло участь шість команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл: Волочиська, Козівська, Теребовлянська, Підволочиська та дві команди ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту м. Тернопіль.

У результаті дводенних баталій перемогу виборола команда гостей з Волочиської ДЮСШ (тренер — Ніколюк В.В.). Друге місце здобула команда Тернопіль-1 (тренер — Лобур В.П.), бронзовим призером стала команда Козівської ДЮСШ (тренер — Мацишин Н.О.).

Четверте місце посіла команда Тернопіль-2, п’яте — команда Підволочиської ДЮСШ, на шостому місці — гандболістки Теребовлянської ДЮСШ.

Призерки змагань нагороджені грамотами, команда чемпіонок — пам’ятним кубком.