Про нас
увійти | реєстрація

Андрій Романович: "Ігри вийшли на славу, глядачі були у захваті"

категорія: Гандбол | дата: 26 02 2015 | переглядів: 608
Андрій Романович:

Головний тренер Андрій Романович прокоментував дві перемоги волейболісток Галичанки над Сєвєродончанкою (3:0, 3:0) у жіночій Суперлізі.

— Відразу хочу зазначити, що загальний рахунок — 6:0, не відображає всього накалу. В кожному сеті точилася дуже щільна боротьба, зі змінним успіхом. Ми просто вирвали всі кінцівки. Десь суперник помилився, десь ми зіграли впевненіше. Взагалі, ігри вийшли на славу, глядачі були у захваті.

— Зробить, будь ласка, елементарний розбір?

— Що стосується елементів, то переграючи Сєвєродончанку на сітці, справляючись з блоком суперника, ми іноді не могли добити до підлоги навіть на розірваному блоці. Не добивали тому, що суперник здорово грав у захисті.

Як не дивно, як не сумно, ми дуже багато помилялися на подачі. Щоправда, помилялися тому що ризикували. І взагалі-то цей ризик виправдався, адже ми лишили суперника можливості атакувати першим темпом. Плюс доволі непогано ми вибудувалися на краях сітки. Це напевно стало і ключем до успіху. В цілому, "сітка" все й вирішила.

В кінцівці сєвєродонецькі волейболістки помилялися, зокрема Лісєєнкова, можливо через це, що зал був не дуже зручним для них. А ми в той же час в кінцівках успішно зіграли на блоці.

— Яку оцінку за п’ятибальною системою ви би поставили команді за ці матчі?

— Гадаю, що четвірочку команда заслужила. Чому "чотири"? Тому що не було рівномірної гри, все рівно було гойдалки. При тому, що в деяких моментах здорово зіграв суперник, але ми дозволили їм це робити. Через свої помилки, через незібраність ми дали супернику розігратися. Начебто відрив, начебто все добре, і тут — о-па: заспокоїлися, і Сєвєродончанка, яка є командою хорошого класу, користалася цим — такі моменти суперник ловив на ходу. Після цього вимагалося багато зусиль, щоб повернути гру в свою колію.

— Після цього Галичанка випередила Сєвєродончанку та має тепер непогані шанси на друге місце в регулярному чемпіонаті.

— Так, ці ігри нам дали шанс. Але все визначать матчі з Орбітою. У підсумку ми можемо бути як другими, як третіми, так і четвертими. Може вийти закрутка, але я в ці підрахунки не лізу. Нам тепер просто треба відпрацювати по максимуму з Орбітою, щоб потім, як говорив класик руської літератури, "не было мучительно сольно".

Джерело: ФВУ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: