Економуніверситет-Енерго двічі поступився у Броварах

категорія: Гандбол | дата: 02 02 2012

У восьмому турі чемпіонату Другої ліги з гандболу, тернопільські спортсменки двічі поспіль програли Спартаку. Матчі відбулися 27-28 січня у Броварах

Гандбол. Вища ліга (жінки), 8-ий тур

27 січня ДЮСШ-21-Спартак (Київ) - Економуніверситет-Енерго 32:29 (20:14)

Голи у Економ-Енерго: Зоряна Жонца (8), Оксана Дзензера (2), Валерія Арбузова (3), Зоряна Ткач (13), Юлія Долбіна (2), Юлія Сторчак (1).

28 січня ДЮСШ-21-Спартак (Київ) - Економуніверситет-Енерго 30:29 (17:11)

Голи у Економ-Енерго: Ольга Шуста (2), Зоряна Жонца (12), Оксана Дзензера (5), Валерія Арбузова (1), Зоряна Ткач (6), Юлія Долбіна (2), Юлія Сторчак (1).

Минулий тур наша команда змушена була пропустити. Виною всьому не приїзд до Тернополя на матч 7-го туру гандбольного клубу Кияночка. Тому наші спортсменки отримали незаплановані вихідні і готувалися вже до наступного матчу проти Спартака. До речі, Кияночка, схоже, зніметься із чемпіонату.

До Броварів підопічні Андрія Верцімаги вирушили у ранзі лідера Вищої ліги. Втрата очок була зовсім незапланована, але все ж це сталося. Хоча й суперник не був надто важким, адже Спартак займає передостаннє місце у чемпіонаті. І у поточному сезоні Економуніверситет-Енерго вже перемагав цю команду в рамках чемпіонату. Нашій команді на Київщині надто не пощастило.

Два поєдинки розгорталися фактично за однаковим сценарієм. У першому таймі перевагу собі забезпечували гандболістки Спартака, а після перерви тернопільська команда наздоганяла. Проте не вистачало часу та сил. У першій грі результатом першого тайму стала перевага киянок у 6 очок. Як не старалися підопічні Верцімаги цю ситуацію виправити, але марно. У другій грі теж на перерву команди вирушили за 6-ти очкової переваги господарок майданчика. Прикро, але наші дівчата були за крок до здобуття хоча б нічиєї, але програли із різницею у один гол.

Після восьми турів у активі Економуніверситет-Енерго є 22 набрані очки, які відповідають першому рядку у турнірній таблиці. На другому місці із відривом в один бал — київський Університет. Третя — Хмельничанка (20 очок).

3-4 лютого у Тернополі Економуніверситет-Енерго прийматиме Університет-Київ. Матчі відбудуться у спортивному залі ТНЕУ.