Бойова нічия у тернопільському дербі (ФОТО)

категорія: Гандбол | дата: 02 05 2014

Сьогодні, 1 травня, у Тернополі відбувся перший матч між гандболістками Пед-Університет-Енерго та Економ-Університет.

Матчі між тернополянками завжди вирізнялися бойовитістю та напруженням. Перший поєдинок у цьому турі не став винятком. Краще стартували номінальні гості — дівчата з економічного, але до перерви господарки гру вирівняли та перемогли у першому таймі (14:12).

Активніше "педагоги" розпочали другу частину зустрічі і, здавалось, здобули доволі комфортну перевагу у рахунку. Проте підопічні Андрія Верцімаги не здавалися до останнього. Рахунок постійно зрівнювали та наздоганяли суперниць. У підсумку арбітри зафіксували нічийний результат (31:31), який якнайкраще підсумував всі події на майданчику.

Завтра об 11.00 відбудеться повторний матч.