Про нас
увійти

У ручному м’ячі кращими виявились дівчата з Тернополя

категорія: Гандбол | дата: 18 04 2014
У ручному м’ячі кращими виявились дівчата з Тернополя

11 квітня відбувся чемпіонат Тернопільської області з гандболу серед дівчат 1999-2000 років народження, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Змагання проходили у фізкультурно-оздоровчому комплексі Тернопільської ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту. Змагання організовані Тернопільською обласною дитячо-юнацькою спортивною школою та управлінням з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Шість команд-учасниць розділили на дві підгрупи. У першій змагалися команди Тернопіль-1, яка представляла Тернопільську ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту (тренер Олена Пилип’юк), Козівської (тренер Наталя Мацишин) та Волочиської ДЮСШ.

У другій підгрупі зустрічались гандболістки із Тернопіль-2 (тренер Володимир Лобур), Ланівецької (тренер Василь Боденчук) та Теребовлянської ДЮСШ (тренер Андрій Станчак).

Розігравши першість за коловою системою в підгрупах, команди зустрілись у стикових іграх. Зокрема, у грі за 1-2 місце змагались дві тернопільські команди, де перемогу здобула команда Тернопіль-1 з рахунком 15:13. У грі за 3-4 місце команда з Волочиська обіграла ланівчанок з перевагою в один гол: 14:13. А у поєдинку за 5-6 місце зустрічались гандболістки Теребовлі та Козови. В результаті перемогла команда Козівської ДЮСШ з рахунком 20:12.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook