Обласні змагання з гандболу виграла команда Підволочиського району

категорія: Гандбол | дата: 28 03 2014

6 команд юнаків 1997/98 років народження стали учасницями змагань з гандболу за програмою XVIII Спортивних Ігор учнівської молоді серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команди були розділені на дві підгрупи, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У першій підгрупі в поєдинках зустрілись команди Підволочиського, Тернопільського та Борщівського районів, а в другій — змагалися команди міста Тернополя, Теребовлянського і Козівського районів. У підгрупах визначили лідерів за коловою системою, а потім між ними провели стикові ігри, за якими й стали відомі імена переможців турніру.

Таким чином, чемпіоном стала команда Підволочиського району. Друге місце посіла команда Теребовлянського району. Третіми були гандболісти із Козівського району.