Про нас
увійти

Андрій Верцімага: "Нам доводиться пристосовуватися до всіх залів наших суперниць"

категорія: Гандбол | дата: 11 02 2014
Андрій Верцімага:

Тернопільська гандбольна команда Економ-Університет на виїзді двічі переграла ДЮСШ №4-СПАРТА з Кривого Рогу. Ігри відбувалися у рамках шостого туру чемпіонату України серед жіночих команд команд Вищої ліги. Ці дві перемоги дозволили нашим гандболісткам у турнірній таблиці за кількістю очок наздогнати Хмельничанку, яка зараз посідає другу позицію.

Перевага Економ-Університету відчувалася у двох матчах. Хоча спочатку нашим дівчатам довелося звикати до місцевого спортзалу.

— Взагалі нам доводиться пристосовуватися до всіх залів наших суперниць, — зауважив головний тренер Еконо-Університету Андрій Верцімага. — Адже наш зал коротший і вужчий ніж стандарт. Ще й до того, у Кривому Розі досить специфічне освітлення. Там досить таки темно. І одразу навіть м’яч важко помічати.

Головним завданням на гру для тернополянок було якнайменше пропустити м’ячів. Це їм вдалося виконати. Адже показником цього є кількість реалізованих атак у других таймах — криворіжки закинули всього шість та п’ять голів, відповідно у кожен ігровий день.

— Протягом останнього часу ми почали посилено відпрацьовувати гру у захисті, — розповів Андрій Верцімага. — Не до кінця вдалося виконати моє завдання лише у першій половині другого матчу, коли поступилися в один м’яч. Надалі особливих претензій до підопічних не маю. Адже ми не тільки відігралися, але відчутно вийшли вперед.

У турнірній таблиці з 11-ма очками Економ-Університет посідає третю сходинку. Така ж кількість набраних балів і у Хмельничанки, яка йде на другому місці.

За матеріалами Свобода

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook