Про нас
увійти

Чому гандболістки Пед-Університет-Енерго не перебралися до Суперліги?

категорія: Гандбол | дата: 20 01 2014
Чому гандболістки Пед-Університет-Енерго не перебралися до Суперліги?

Серед лауреатів конкурсу "Герої спортивного року Тернопільщини", нагороджених на старий Новий рік почесними відзнаками від управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації та обласного відділення Національного олімпійського комітету України, був і гандбольний колектив Педуніверситет-Енерго, який торік став чемпіоном України серед жіночих команд Вищої ліги.

Попри вагоме досягнення, підопічні Василя Грабовенка та Ігоря Довбні до суперліги вітчизняного жіночого гандболу не перебралися, а далі продовжили виступи в другому за рангом дивізіоні. Головним стримуючим фактором стала навіть не стільки відсутність арени, яка б дозволяла проводити матчі такого рівня, як брак коштів, необхідних на належне утримання команди майстрів. Наявного фінансування, за словами Василя Наумовича, вистачає хіба що на участь у змаганнях вищої ліги.

Тож нічого не залишилося, як, відпустивши до багатших команд трьох відомих гравців і фактично перетворившись на студентський колектив, постаратися і в цьому сезоні вибороти чемпіонський титул. Із завданням дівчата поки справляються. У першому колі турніру п’яти колективів єдиної поразки зазнали в одному з двох виїзних поєдинків із землячками з Економ-Університету.

За матеріалами Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook